Disaini oma taevakaardi poster

Disaini oma taevakaardi poster

Lisainformatsioon

  • Vaata meie tootevideot
  • Diagonaalsed jooned kaardil kujutavad Linnuteed
  • Taevakaardil on tavalise kaardiga võrreldes ida ja lääs vahetuses. Põhjuseks see, et kui tavalist kaarti vaadatakse n-ö ülevalt alla, siis taevakaarti vaadatakse alt üles.
  • PDF-versioon saabub Sinu e-posti aadressile kohe pärast toote eest maksmist
  • Postri kiirtellimuse täidame hiljemalt kahe päeva möödudes tellimuse sooritamise hetkest. Kiirtellimuse puhul on kohustuslik eelnevalt helistada telefoninumbril +372 5900 0101
või vali see kaardilt
*Sündmuse kuupäev ja kellaaeg
45
100
Näide: Tähtede seis 24. veebruaril 1918 kell 08.33, Tallinn, Eesti

Taevakaardil on tavalise kaardiga võrreldes ida ja lääs vahetuses. Põhjuseks see, et kui tavalist kaarti vaadatakse n-ö ülevalt alla, siis taevakaarti vaadatakse alt üles. Taevakaarti saab tähistaevaga võrrelda, suunates pilgu lõunasse ja hoides taevakaarti enda ees. Sellisel juhul jääb kaardil allapoole ehk looduses horisondi kohale lõunasuund ja kaardi keskele otse pea kohal olev tähistaevas. Kuna vaatad lõuna poole, siis jääb ida vasakule ning lääs paremale, täpselt nagu Sinu taevakaardil.

Vaata kõiki värve

Vaata kõiki värve


Digitaalselt allalaaditav PDF - Erinevate teenusepakkujate abiga saab selle välja printida näiteks T-särgile või mõnele muule riietusesemele, tassile või telefoniümbrisele. Kui soovid teha eriti intiimset kingitust, siis miks mitte öösärgile, padjapüürile, tekikotile või saunalinale?! PDF-fail annab võimaluse printida taevakaart ükskõik mis suurusega ja ükskõik kuhu.

Muuseumiklaas - Pakub kõrget UV-kaitset, läbipaistev, ei peegelda valgust ja pilt jääb terav.

Kiirtellimus on vaja enne kinnitada, helistades telefoninumbril +372 5900 0101

Ise järele tulles saatmiskulu ei lisandu ning Sul on võimalik taevakaart kiiremini kätte saada. Aadressi edastame Sulle e-postiga.


Tellimus kokku: