Taevakaardi poster tähtede seisuga olulisest sündmusest on eriline kingitus, mis toob kaunite mäletuste maagia igasse päeva!

Otsid isikupärast ja südamlikku kingitust mehele? Taevakaart on ideaalne lahendus – tähenduslik kingitus, mida oskab hinnata iga mees! Loome tähistaeva seisu vastavalt kingisaaja jaoks olulise sündmuse ajale ja kohale. Tulemuseks on taevakaart, mis jääb seda momenti alatiseks meenutama – olgu selleks teie esimene kohtumine, kooli lõpetamine, olulise karjäärisammu astumine või miks mitte hoopis kingisaaja sünnipäev. Valikuid on mitmeid! Saad taevakaardile lisada ka südamliku sõnumi ning valida kingisaaja maitse-eelistustele vastava disaini. Suurepärane kingitus mehele, kellel on kõik olemas!

Taevakaart on ilus ja stiilne

Taevakaart on eriline täiendus kingisaaja kodusesse interjööri, kontorisse või miks mitte hoopis garaaži! Minimalistlik disain ja maitsekas värvivalik loovad taevakaardist imelise täienduse iga stiili ja eesmärgiga ruumidesse. Alusta disainimisega kohe ja lase mõttel lennata!

Taevakaart on personaalne

Sisestades kingisaaja jaoks olulise sündmuse aja ja koha, genereeritakse astroloogilise andmebaasi alusel tähtede seis, mis vastab sisestatud andmetele. Unikaalsel taevakaardil on kirjas ka sisestatud hetkel nähtaval olnud tähtkujude nimed. Teadus ja maagia käsikäes!

Taevakaart taasloob mälestusi

Taevakaart toob kõige kaunimad mälestused igapäeva ning tuletab meelde, kui palju on elus hetki, mille üle tänulik olla. Isiklik sõnum taevakaardil on oluline komponent, mis muudab taevakaardi isikupäraseks ja tundeküllaseks.

Taevakaardi disainid sa ise

Taevakaart on just sinu personaalsetele soovidele ja maitse-eelistustele vastav - saad taevakaardile valida sobiva disaini, suuruse, raami- ja klaasitüübi. Oleme paindlikud ja leiame igale kliendile sobiva lahenduse!

Taevakaart on kiire ja lihtne

Tellides PDF-faili, jõuab taevakaart sinuni juba kümne minuti jooksul! Kui soovid, et taevakaardi sinu jaoks prindime ja raamime, on tarneajaks üks kuni 14 päeva (olenevalt valitud tarne tüübist).

Muuda eriline hetk igavikuliseks!

 • Määra olulise hetke või tähtpäeva aeg ja koht.
 • Vali sobiv disain (värv ja kuju) ning lisa personaalne tekst.
 • Vali taevakaardi formaat ja soorita tellimus!

Anniversary gift

Hetk, kui meie teed ristusid
Tähtede seis 24. veebruaril 1918 kell 08.33, Tallinn, Eesti

Taevakaart, mis sümboliseerib erilist sündmust

Klassikaline ringikujuline taevaprojektsioon sobib pea kõikide oluliste sündmuste tähtede seisu taasesitamiseks. Millised on sinu elu kõige olulisemad mälestused? Hetk, kui kohtasid esmakordselt oma kõige kallimat? Teie pulmapäev? Või hetk, kui saite lapsevanemateks?

Taevakaart sobib suurepäraselt kingituseks olulisele inimesele mistahes olulise sündmuse puhul. Taevakaart on ideaalne kingitus ka noorpaarile abiellumise puhul, pulma-aastapäeva kingituseks oma kallimale või kingituseks lapsevanematele beebi sünni puhul. Kuna tähtede seis on ennustatav, siis võib valitud hetk olla ka tulevikus.

Taevakaarti disainides saad valida enda ja kingisaaja maitse-eelistustele vastava taevakaardi kujundi ja värvikombinatsiooni ning sisestada oma isikliku teksti või sõnumi. Vaata näiteid:


Meie galerii


Taevakaardi tellimine on lihtne ja kiire

 1. Määra sündmuse aeg ja koht

  Sisesta oma olulise sündmuse toimumise kuupäev, kellaaeg ja asukoht. Kuna tähtede seis on ennustatav, siis võib valitud hetk olla ka tulevikus.

 2. Vali taevakaardi disain

  Disaini oma taevakaart, valides konstellatsiooni kujund ning värvikombinatsioon. Lisa taevakaardile tekst või personaalne sõnum kingisaajale.

 3. Sisesta tellimiseks vajalikud andmed

  Vali tellimuse tüüp (PDF-fail või füüsiline toode) ja tarnemeetod ning sisesta oma nimi, meiliaadress ning muud kontaktandmed, mis on vajalikud toote kohaletoimetamiseks.

 4. Valmis!

  Juhul kui valisid tellimuse tüübina PDF-faili, saabub taevakaart sinu meiliaadressile 10 minuti jooksul. Kui valisid tellimuse tüübina füüsilise toote, on tarneajaks kuni üks nädal.

Taevakaardi PDF-versioon ainult 16.00 €

Alusta disainimist
 • Mootbi OÜ
 • Roopa 10-4, 10136 Tallinn, Eesti
 • [javascript protected email address]
 • +372 5685 5707
 • Mastercard
 • Visa