Taevakaart - stiilne, kaunis ja tundeküllane täiendus kodu interjööri

Olulise hetke tähistaeva seisu kujutav taevakaart on imeline kingitus, mis toob kingisaaja kodu interjööri kõige kaunimate mälestuste hõngu. Taevakaart on sisustuselement, mis on stiilne, kaunis ja tundeküllane. Pakume erinevaid kujundusi ja värvilahendusi, nii saad kujundada taevakaardi vastavalt enda eelistustele.


Taevakaardi poster

Hetk, mil alustasime ühist eluteed
Tähtede seis 24. veebruaril 1918 kell 08.33, Tallinn, Eesti
59.4351°N, 24.7347°E

Klassikaline taevakaart

Universaalne ringikujuline taevaprojektsioon sobib kõikide oluliste sündmuste tähtede seisu taasesitamiseks. Millised on sinu elu kõige olulisemad momendid? On see pulmapäev? Või lapse sünd?

Taevakaart sobib suurepäraselt kingituseks abiellumise puhul, sisustuselemendiks lapse toa seinale või katsikukingituseks.

Ring on igaviku ja kõiksuse sümbol ning markeerib ka erilist ja piiratud tsooni: see, mis ringi sees, on kaitstud ja hoitud.

Taevakaarti disainides saad valida enda eelistustele vastava värvigamma ning sisestada sobiva teksti. Vaata näiteid:

Taevasüda poster

Hetk, kui me pilgud kohtusid
Tähtede seis 24. veebruaril 1918 kell 08.33, Tallinn, Eesti
59.4351°N, 24.7347°E

Taevasüda

Südamekujuline taevaprojektsioon sobib suurepäraselt romantiliste sündmuste tähtede seisu taasesitamiseks.

Kas oli see õnnelik juhus, saatus või hoopis tähtede seis? Mis hetkest sai alguse teie ühine teekond - oli see esimene tants, esimene suudlus või esimene kohting?

Süda on sümbol, mis tähistab usku, lootust ja muidugi armastust. Armastus võib olla igavene, aga tähtede seis hetkel, kui see alguse sai, ei kordu iial.

Taevasüda sobib kingituseks nii teie armastuse aastapäeva puhul kui ka eelseisvaks valentinipäevaks.

Taevasüdame disainimisel saad valida enda eelistustele vastava värvigamma ning sisestada sobiva teksti. Vaata näiteid:

Taevamaja poster

Tähed meie ühise kodu kohal
Tähtede seis 24. veebruaril 1918 kell 08.33, Tallinn, Eesti
59.4351°N, 24.7347°E

Taevamaja

Majakujuline taevaprojektsioon sobib hästi soolaleivakingituseks või sisustuselemendiks uude koju.

Maja ehitatakse vundamendile, kodu rajatakse armastusele ja unistustele. Olgu ta suur või väike - kodu on igal juhul pesa, mis pakub turvatunnet ja hubasust. Seetõttu on maja kaunis sümbol, millele püüda olulise hetke tähtede seis.

Taevamaja disainimisel saad valida enda eelistustele vastava värvigamma ning sisestada sobiva teksti. Vaata näiteid:

Taevaruudu poster

Saavutus, mis kujundab su tulevikku
Tähtede seis 24. veebruaril 1918 kell 08.33, Tallinn, Eesti
59.4351°N, 24.7347°E

Taevaruut

Ruudukujuline taevaprojektsioon sobib unustamatute sündmuste ja edasist tulevikku kujundavate saavutuste taasesitamiseks.

Ruut on maailma, maapinna ning inimese poolt maapinnale loodu sümbol. Lisaks sümboliseerib ruut seda, et igal sündmusel on mitu tahku. Lõpp võib olla samal ajal ka algus. Ruut on nagu aken, mis avab tee uude eluetappi.

Taevaruut sobib imehästi kingituseks kooli- või ülikoolilõpetajale. Taevaruuduga võib meeles pidada ka mõnd isiklikku sündmust, mis andis elule uue suuna ja eesmärgi.

Taevaruudu disainimisel saad valida enda eelistustele vastava värvigamma ning sisestada sobiva teksti. Vaata näiteid:

Taevatähe poster

Oled meie säravaim täht
Tähtede seis 24. veebruaril 1918 kell 08.33, Tallinn, Eesti
59.4351°N, 24.7347°E

Taevatähe poster

Taevatäht sobib hästi kolleegi, sõbra või koostööpartneri tunnustamiseks.

Kas sinu töö- või eraelus on keegi, kelleta eksleksid pimeduses? Keegi, kelleta oleks elu palju vaesem ja kahvatum? Keegi, kes suudab ka rasketel hetkedel särada? Parim kingitus sellistele inimestele ja meeskondadele on taevakaart, mis sümboliseerib olulist sündmust.

Taevatähe disainimisel saad valida enda eelistustele vastava värvigamma ning sisestada sobiva teksti. Vaata näiteid:


Toote tutvustus

  • Pakume toodet kahes variandis: PDF-vormingus fail taevakaardist ning väljatrükitud taevakaart.
  • PDF-vormingus fail taevakaardist: elektroonne taevakaart toimetatakse ostja e-posti aadressile 10 minuti jooksul tellimuse sooritamise hetkest. Seejärel on võimalik taevakaart välja trükkida lähimas koopiakeskuses. Olenevalt teenusepakkujast on PDF-taevakaarti võimalik trükkida ka näiteks T-särgile, voodipesule, kruusile või telefoniümbrisele.
  • Väljatrükitud taevakaart: taevakaardi klaasitud ja raamitud väljatrükk valmib kolme päeva jooksul ning toimetatakse ostja poolt määratud sihtkohta seitsme päeva jooksul tellimuse sooritamise hetkest. Taevakaart trükitakse A3, A2 või A1 formaadis satiinpaberile, mis kinnitatakse kapale. Pakume erinevas värvivalikus puit- ja metallraame ning erinevate omadustega klaasi taevakaardi katmiseks.

Eriline kingitus erilisele inimesele

Elu koosneb kaunitest mälestustest ja erilistest hetkedest. Mis on sinu elu kõige olulisemad momendid? On see pulmapäev? Või hetk, kui kohtasid esmakordselt oma kõige kallimat? Kas sooviksid need hetked kinni püüda ja mitte kunagi unustada? Taasloo nende imeliste hetkede tähistaeva seis taevakaardil ning muuda nad igavikuliseks. Kingi mälestusi, mis toovad igapäevaellu maagiat ja rõõmu!

Pulma-aastapäeva kingitus

Otsid ideaalset kingitust pulma-aastapäevaks? Taevakaart tähtede seisuga teie kõige erilisemast päevast on romantiline kingitus, mis toob kaunite mäletuste maagia igasse päeva! Loe lähemalt

Pulmakink

Otsid romantilist pulmakingitust, mis vastabiellunutele nende kaunist päeva alatiseks meenutama jääks? Romantiline taevakaart on pulmakingituseks ideaalne valik! Loe lähemalt

Kingitus mehele

Otsid isikupärast ja südamlikku kingitust mehele? Taevakaart on ideaalne lahendus – tähenduslik kingitus, mida oskab hinnata iga mees! Loe lähemalt

Kingitus lapse sünni puhul

Otsid meeldejäävat ja tähenduslikku kingitust uue elu alguse puhul? Beebi sünnihetke tähistav taevakaart on selleks ideaalne valik! Loe lähemalt

  • Mootbi OÜ
  • Roopa 10-4, 10136 Tallinn, Eesti
  • [javascript protected email address]
  • +372 5685 5707
  • Mastercard
  • Visa