Otsid kingitust pulma-aastapäevaks? Taevakaardi poster teie kõige erilisemast päevast on romantiline kingitus, mis toob kõige kaunimad mälestused igapäeva!

Kas oled mõelnud, missugune oli tähistaevas teie kohal hetkel, kui ütlesite teineteisele „jah“? Taevakaart.ee võimaldab taasluua tähtede seisu teie kõige romantilisemast hetkest, arvestades sündmuse aega ja asukohta. Seejuures saad taevakaardile lisada omaenda südamliku sõnumi ning valida disaini, mis sobib ideaalselt teie interjööri! Kas saab olla veel paremat kingitust kallimale pulma-aastapäeva puhul?

Taevakaart on ilus ja stiilne

Taevakaart on imekaunis sisustuselement kodu interjööri. Minimalistlik disain ja maitsekas värvivalik loovad taevakaardist imelise täienduse igas stiilis ruumidesse. Alusta disainimisega kohe ja lase mõttel lennata!

Taevakaart on personaalne

Sisestades abiellumise aja, koha ja kellaaja, genereeritakse astroloogilise andmebaasi alusel täpne tähtede seis, mis vastab sisestatud andmetele. Unikaalsel taevakaardil on kirjas ka teie tähtsal hetkel nähtaval olnud tähtkujude nimed. Teadus ja maagia käsikäes!

Taevakaart taasloob mälestusi

Taevakaart toob kõige kaunimad mälestused ja südamlikud koosveedetud hetked igapäeva ning tuletab meelde, kuidas teie ühine teekond alguse sai. Isiklik sõnum taevakaardil on oluline komponent, mis paneb su kallima end igapäev armastatuna tundma.

Taevakaardi disainid sa ise

Taevakaart on just sinu personaalsetele soovidele ja maitse-eelistustele vastav - saad taevakaardile valida kingisaaja jaoks sobiva disaini, suuruse, raami- ja klaasitüübi. Oleme paindlikud ja leiame igale kliendile sobiva lahenduse!

Taevakaart on kiire ja lihtne

Tellides PDF-faili, jõuab taevakaart sinuni juba kümne minuti jooksul! Kui soovid, et taevakaardi sinu jaoks prindime ja raamime, on tarneajaks üks kuni 14 päeva (olenevalt valitud tarne tüübist).

Muuda eriline hetk igavikuliseks!

 • Määra oma olulise hetke või tähtpäeva aeg ja koht.
 • Vali sobiv disain (värv ja kuju) ning lisa oma tekst.
 • Vali taevakaardi formaat ja soorita tellimus!

Anniversary gift

Meie pulmapäev
Tähtede seis 24. veebruaril 1918 kell 08.33, Tallinn, Eesti

Taevakaart teie pulmapäevast

Klassikaline ringikujuline taevaprojektsioon sobib kõikide oluliste sündmuste tähtede seisu taasesitamiseks. Millised on teie ühise elu kõige olulisemad mälestused? On see teie pulmapäev? Või hetk, kui saite lapsevanemateks?

Taevakaart sobib suurepäraselt pulma-aastapäeva kingituseks, kingituseks lapsevanematele beebi sünni puhul või noorpaarile abiellumise puhul.

Taevakaarti disainides saad valida enda maitse-eelistustele vastava taevakaardi kujundi ja värvikombinatsiooni ning sisestada oma isikliku teksti või sõnumi. Vaata näiteid:


Meie galerii


Taevakaardi tellimine on lihtne ja kiire

 1. Määra sündmuse aeg ja koht

  Sisesta oma olulise sündmuse toimumise kuupäev, kellaaeg ja asukoht. Kuna tähtede seis on ennustatav, siis võib valitud hetk olla ka tulevikus.

 2. Vali taevakaardi disain

  Disaini oma taevakaart, valides konstellatsiooni kujund ning värvikombinatsioon. Lisa taevakaardile tekst või personaalne sõnum kingisaajale.

 3. Sisesta tellimiseks vajalikud andmed

  Vali tellimuse tüüp (PDF-fail või füüsiline toode) ja tarnemeetod ning sisesta oma nimi, meiliaadress ning muud kontaktandmed, mis on vajalikud toote kohaletoimetamiseks.

 4. Valmis!

  Juhul kui valisid tellimuse tüübina PDF-faili, saabub taevakaart sinu meiliaadressile 10 minuti jooksul. Kui valisid tellimuse tüübina füüsilise toote, on tarneajaks kuni üks nädal.

Taevakaardi PDF-versioon ainult 16.00 €

Alusta disainimist
 • Mootbi OÜ
 • Roopa 10-4, 10136 Tallinn, Eesti
 • [javascript protected email address]
 • +372 5685 5707
 • Mastercard
 • Visa