Taevakaardi poster abiellumise hetkest on romantiline kingitus, mis toob kaunid mälestused igapäeva!

Otsid isikupärast ja südamikku pulmakingitust, mis vastabiellunutele nende kaunist päeva alatiseks meenutama jääks? Romantiline taevakaardi poster on pulmakingituseks ideaalne valik! Loome tähistaeva seisu vastavalt konkreetsele ajale ja kohale – tulemuseks on taevakaart tähtede seisuga imelisest hetkest, kui öeldi teineteisele „jah“! Saad taevakaardile lisada ka südamliku sõnumi ning valida pulmameeleoluga sobiva disaini. Kas saab olla veel romantilisemat kingitust abiellumise puhul?

Taevakaart on ilus ja stiilne

Taevakaart on imekaunis täiendus vastabiellunute kodusesse interjööri. Minimalistlik disain ja maitsekas värvivalik loovad taevakaardist imelise täienduse igas stiilis ruumidesse. Alusta disainimisega kohe ja lase mõttel lennata.

Taevakaart on personaalne

Sisestades abiellumise aja, koha ja kellaaja, genereeritakse astroloogilise andmebaasi alusel tähtede seis, mis vastab sisestatud andmetele. Unikaalsel taevakaardil on kirjas ka sisestatud hetkel nähtaval olnud tähtkujude nimed. Teadus ja maagia käsikäes!

Taevakaart taasloob mälestusi

Taevakaart toob kõige kaunimad mälestused igapäeva ning tuletab meelde, kuidas on alguse saanud imeline ja armastust täis ühine teekond. Isiklik sõnum taevakaardil on oluline komponent, mis muudab taevakaardi isikupäraseks ja tundeküllaseks.

Taevakaardi disainid sa ise

Taevakaart on just sinu personaalsetele soovidele ja maitse-eelistustele vastav - saad taevakaardile valida sobiva disaini, suuruse, raami- ja klaasitüübi. Oleme paindlikud ja leiame igale kliendile sobiva lahenduse!

Taevakaart on kiire ja lihtne

Tellides PDF-faili, jõuab taevakaart sinuni juba kümne minuti jooksul! Kui soovid, et taevakaardi sinu jaoks prindime ja raamime, on tarneajaks üks kuni 14 päeva (olenevalt valitud tarne tüübist).

Muuda eriline hetk igavikuliseks!

 • Määra olulise hetke või tähtpäeva aeg ja koht.
 • Vali sobiv disain (värv ja kuju) ning lisa personaalne tekst.
 • Vali taevakaardi formaat ja soorita tellimus!

Anniversary gift

Meie pulmapäev
Tähtede seis 24. veebruaril 1918 kell 08.33, Tallinn, Eesti

Taevakaart pulmapäevast

Klassikaline ringikujuline taevaprojektsioon sobib kõikide oluliste sündmuste tähtede seisu taasesitamiseks. Millised on su elu kõige olulisemad mälestused? On see pulmapäev? Või hetk, kui saite lapsevanemateks?

Taevakaart sobib suurepäraselt kingituseks noorpaarile abiellumise puhul, pulma-aastapäeva kingituseks oma kallimale või kingituseks lapsevanematele beebi sünni puhul. Kuna tähtede seis on ennustatav, siis võib valitud hetk olla ka tulevikus.

Taevakaarti disainides saad valida enda maitse-eelistustele vastava taevakaardi kujundi ja värvikombinatsiooni ning sisestada oma isikliku teksti või sõnumi. Vaata näiteid:


Meie galerii


Taevakaardi tellimine on lihtne ja kiire

 1. Määra sündmuse aeg ja koht

  Sisesta oma olulise sündmuse toimumise kuupäev, kellaaeg ja asukoht. Kuna tähtede seis on ennustatav, siis võib valitud hetk olla ka tulevikus.

 2. Vali taevakaardi disain

  Disaini oma taevakaart, valides konstellatsiooni kujund ning värvikombinatsioon. Lisa taevakaardile tekst või personaalne sõnum kingisaajale.

 3. Sisesta tellimiseks vajalikud andmed

  Vali tellimuse tüüp (PDF-fail või füüsiline toode) ja tarnemeetod ning sisesta oma nimi, meiliaadress ning muud kontaktandmed, mis on vajalikud toote kohaletoimetamiseks.

 4. Valmis!

  Juhul kui valisid tellimuse tüübina PDF-faili, saabub taevakaart sinu meiliaadressile 10 minuti jooksul. Kui valisid tellimuse tüübina füüsilise toote, on tarneajaks kuni üks nädal.

Taevakaardi PDF-versioon ainult 16.00 €

Alusta disainimist
 • Mootbi OÜ
 • Roopa 10-4, 10136 Tallinn, Eesti
 • [javascript protected email address]
 • +372 5685 5707
 • Mastercard
 • Visa